Świąteczny event w Pokemon Go
Facebook
Mateusz Zalewski Redaktor Prowadzący
23 grudnia 2016

Specjalne, świąteczne wydarzenie w Pokemon Go rozpocznie się już 25 grudnia i tym samym, możemy być pewni – zmusi dosyć dużą gromadę graczy do opuszczenia rodzinnych świąt i pójścia na dosyć długi spacer przez miasto, w poszukiwaniu wirtualnych stworków.

Jeżeli wychowujecie młodocianych graczy lubiących pokemony, to koniecznie zabierzcie im telefony na święta, ponieważ 25 grudnia rozpoczyna się specjalny event w Pokemon Go, który sprawi, że zamiast spędzać ten czas z rodziną, złapią za komórkę i rusza na poszukiwanie wirtualnych stworków w okolicy, tym bardziej, że w trakcie trwania wydarzenia, prawdopodobieństwo złapania tych najbardziej pożądanych – jest znacznie zwiększone.

Od 25 grudnia do 3 stycznia każdy gracz będzie mógł otrzymać jeden inkubator (3-krotnego użytku) za darmo na pokestopach. Częste odwiedzanie ich zapewni także zwiększoną szansę, na otrzymanie jajka, z którego wyklują się bardzo pożądane „dzieci” pokemony – m.in. Togepi czy Pichu. Warto zaznaczyć, że te pojawiły się w produkcji całkiem niedawno, przez co chęć złapania ich, jest jeszcze większa.

pokemongo3

Od 30 grudnia do 8 stycznia będziemy świadkami wysypu bardziej „charakterystycznych” pokemonów – takich jak Charmander, Squirtle czy Bulbasaur oraz ich ewolucji. Oprócz tego zwiększona zostanie długość działania modułów na pokestopach, co ma dodatkowo ułatwić złapanie ich (zamiast tradycyjny 30 minut, będą działać całą godzinę).

Warto przy okazji zaznaczyć, że Pokemon Go dostępne jest już na Apple Watch’ach za darmo, jednak do gry dalej potrzebujemy komórki od Apple w dłoni.

Źródło: Polygon

Komentarze