Zapowiedziano otwarte testy Revelation Online!
Facebook
Damian Kaletka Redaktor działu Gry
15 lutego 2017

Developerzy coraz częściej wykorzystują otwarte beta-testy do wykrywania niedociągnięć i wybadania przypuszczalnej popularności tytułu. Niedługo będziemy mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności w niesamowitym świecie Nuanor.

Już 6 marca wyruszymy na niesamowitą przygodę i rzucimy się w wir walki podczas otwartej bety Revelation Online, w której czeka na nas ogromny świat do zwiedzenia oraz liczni przeciwnicy, którzy niejednokrotnie zastąpią nam drogę. Warto wspomnieć, że posiadacze pakietu założyciela będą mogli cieszyć się produkcją już 27 lutego, a także kilkoma bonusami w postaci legendarnych przedmiotów czy boostów, zaś każdy kto posiada wersje Deluxe Pack, już dziś może zarezerwować imię dla swojego bohatera.

Wraz z ogłoszeniem beta testów developerzy postanowili wypuścić najnowszy zwiastun nadchodzącego tytułu, w którym zobaczymy jedną z wielu klas – Okultystę, będącego mistrzem zarówno białej jak i czarnej magi, dzięki czemu z łatwością zmiecie setki swych wrogów z powierzchni ziemi.

Revelation Online rzuci nas w sam środek wojny pomiędzy dobrem a złem, zaś my sami zdecydujemy po której stronie zechcemy stanąć. Jak przystało na produkcje z gatunku MMO&RPG głównym aspektem tytułu będzie eksploracja rozległego świata oraz rozwój naszego bohatera. Podczas przemierzania Nuanor możemy trafić na liczne sekrety, świątynie czy lochy, w których czekać nas będą hordy przeciwników oraz oczywiście wartościowa nagroda. Do dyspozycji otrzymamy kilka klas – od potężnych magów po zwinnych wojowników oraz strzelców wyborowych.

Źródło: NetEase

Komentarze