Prey otrzyma szeroki wachlarz zakończeń
Facebook
Mateusz Zalewski Redaktor Prowadzący
16 lutego 2017

Deweloperzy ze studia Arkane Studios zapewniają, że nasze działania będą dyktować to, jakie zakończenie zobaczymy w momencie finału rozgrywki.

Całkiem niedawno, w rozmowie z serwisem GameSpot, główny projektant tytułu – Ricardo Bare ujawnił, że w produkcji zobaczymy więcej niż jedno zakończenie.

„To jak będziesz traktować odnalezionych ludzi, będzie bardzo istotne w wewnętrznych sprawach stacji kosmicznej” – wyjaśnił. „Poniesiesz wiele konsekwencji swoich czynów – ważne jest zwłaszcza to, jak będziesz postrzegany przez ocalone osoby, które na pewno nie raz spotkasz”

„Jest wiele zakończeń – cały szeroki wachlarz, są dwie główne gałęzie fabuły, skoncentrowane główne na losie stacji kosmicznej i jej pracownikach, jednak poza tymi nurtami, znajdziemy tony pomniejszych przestawień” – dodał Ricardo.

Pomimo wprowadzenia tej samej nazwy dla gry, jak studio Human Head Studios w 2006 roku – Prey, nowa produkcja o tym samym tytule, jest z nią zupełnie niepowiązana – potwierdził to w zeszłym roku dyrektor kreatywny produkcji – Raphael Colantonio. Zapytany czy znajdziemy jakieś odwołania stwierdził, że „Nie, ta gra istnieje całkowicie na swoją rękę”.

Prey ukaże się już 5 maja na PC, PS4 oraz Xbox One.

Źródło: GameSpot

Komentarze