Kolejni bohaterowie wkraczają do Injustice 2!
Facebook
Damian Kaletka Redaktor działu Gry
15 lutego 2017

Studio NetherRealm wciąż poszerza kanon postaci jakimi przyjdzie nam kierować w ich nadchodzącej produkcji, w najnowszym zwiastunie przyjrzymy się przede wszystkim płci pięknej.

W ciągu ostatnich kilku tygodni developerzy prezentowali coraz to kolejnych bohaterów jak i złoczyńców, którymi byli głównie mężczyźni – teraz sytuacja uległa zmianie. Do szerokiej palety bohaterów dołączyły cztery wręcz sztandarowe postacie z komiksów i produkcji Marvela, a mianowicie :

  • Cheetah
  • Kobieta Kot
  • Trujący Bluszcz
  • Czarny Kanarek

Warto wspomnieć, że przed nami jeszcze wielu interesujących bohaterów, którzy walczyć będą na ulicach Gotham City. Chcesz zobaczyć wojowniczki w akcji? – jeśli tak, to nie możesz przegapić poniższego trailera:

Injustice 2 jest typową bijatyką osadzoną w realiach superbohaterów, nadeszła era odwilży po panowaniu Supermana, który ostatecznie okazał się być tyranem. Batman wraz z sprzymierzeńcami próbuje zjednoczyć społeczeństwo oraz poskładać świat bohaterów pogrążony w chaosie, lecz na ich drodze stają poplecznicy Supermana, którzy pragną jego powrotu do władzy. Przyjdzie nam walczyć na ulicach miast znanych z komiksów Marvela – Gotham City, Metropolis oraz Atlantyda. Sam wybierzesz po której stronie staniesz – wesprzesz ruch oporu, czy może jednak zwolenników tyrana? Tytuł zadebiutuje już 16 maja na platformach PlayStation 4 oraz Xbox One.

Źródło: NetherRealm

Komentarze