Druga generacja pokemonów niedługo wkroczy na nasze ulice!
Facebook
Damian Kaletka Redaktor działu Gry
16 lutego 2017

Pogłoski o wprowadzeniu do Pokemon Go drugiej generacji stworków znane były od kilku miesięcy, niestety studio Ninatic zawsze prędko je dementowało. W nadchodzącym tygodniu otrzymamy jednak ogromną aktualizację – co w niej będzie?

Developerzy już oficjalnie potwierdzili, że w najnowszym patchu otrzymamy do dyspozycji aż 80 nowych pokemonów oraz kilka ciekawych dodatków m.in. dwa nowe smakołyki, dzięki którym z łatwością złapiemy każdego pokemona – pierwszy z nich spowalnia ruchy stworka, zaś drugi podwaja drop cukierków po jego złapaniu. Aktualizacja wprowadza także przedmioty służące do ewolucji niektórych stworków oraz nowy system ich łapania, w którym sposób złapania pokemona skutkował będzie jego zachowaniem. Jeżeli jak dotąd narzekaliście na małe możliwości personalizowania waszego trenera, aktualizacja zawiera coś dla was – zestaw nowych ubrań dla naszych bohaterów.

Pokemon Go jest produkcją studia Niantic będącego owocem współpracy z The Pokemon Company, gra dostępna jest na smartfonach i tabletach posiadających dostęp do internetu. Tytuł spotkał się z ogromnym entuzjazmem graczy i w krótkim czasie podbił ich serca. Przy pomocy naszej komórki wyruszamy na ekscytujące łowy nieokiełznanych dotąd pokemonów – gra wykorzystuje sygnał GPS, dzięki któremu otaczający nas świat zostaje przeniesiony do aplikacji w formie interaktywnej mapy. Jeżeli jeszcze nie sprawdzałeś swych sił jako trener pokemonów musisz koniecznie tego spróbować!

Źródło: Ninatic

Komentarze