Darmowy weekend z Rocket League oraz NBA 2K17!
Facebook
Damian Kaletka Redaktor działu Gry
17 lutego 2017

Developerzy coraz częściej udostępniają graczom swoje produkcje w postaci darmowych weekendów, aby zachęcić ich do zakupienia tytułu. W ciągu najbliższych dni mamy możliwość cieszenia się rozgrywką wraz z dwoma tytułami dzięki Microsoftowi.

Już dzisiaj możemy sprawdzić swoje umiejętności w zdobywaniu punktów zarówno strzelając bramki, jak i oddając celne rzuty do kosza. Darmowy weekend rozpoczął się już kilka godzin temu i trwać będzie do 19 lutego do godziny 23:59, więc jeżeli pragniesz przetestować tytuły musisz się śpieszyć. Do dyspozycji otrzymaliśmy cieszące się ogromną sławą Rocket League oraz mniej popularne NBA 2K17. Dodatkowo każdy posiadacz Xbox One oraz Xbox 360 otrzyma darmowy dostęp do zawartości Xbox Live Gold, czyli będzie mógł cieszyć się beztroską rozgrywką multiplayer.

W Rocket League zasiadamy za kierownicą podrasowanego samochodu z napędem rakietowym, w których przyjdzie nam stoczyć zażarte starcia na futurystycznym boisku, gdzie rolę piłkarzy sprawują pojazdy. Jak możemy się domyśleć, naszym celem jest strzelić przeciwnikowi bramkę oraz za wszelką cenę obronić swoją. Warto wspomnieć, że możemy korzystać z dopalaczy umożliwiających nam szybsze przemierzanie boiska, czy mocniejszy strzał. Do dyspozycji otrzymujemy także szeroką paletę modyfikacji pojazdu, które umożliwiają nam stworzenia naszego wymarzonego ,,piłkarza”. Siadaj za kierownicą swojego pojazdu i ruszaj na boisko, aby zdobyć kilka bramek!

Źródło: Microsoft

Komentarze