Cesarska awangarda pancerna wkracza do War Thunder!
Facebook
Damian Kaletka Redaktor działu Gry
17 lutego 2017

Studio Gaijin Entertainment wciąż rozwija swoją sztandarową produkcje wprowadzając liczne pojazdy czy usprawnienia rozgrywki. W najnowszej aktualizacji otrzymamy szeroką paletę jednostek naziemnych Cesarstwa Japonii.

Całkiem niedawno otrzymaliśmy patch zatytułowany ,,Ścieżka Samuraja”, który wprowadza do rozgrywki aż 30 niesamowitych pojazdów naziemnych znanych z okresu II Wojny Światowej. Warto wspomnieć, że developerzy planują w dalszym ciągu rozwijać wojska pancerne kraju kwitnącej wiśni dodając coraz to nowsze czołgi oraz samoloty. Oprócz tego, Gaijin Entertainment zapewnia, iż w najbliższym czasie podobne wsparcie otrzymają pozostałe frakcje, pod których sztandarami przyjdzie nam walczyć.

War Thunder: Ground forces przenosi nas w czasy najkrwawszego konfliktu w dziejach ludzkości – II Wojny światowej, gdzie przyjdzie nam toczyć bitwy pod egidą jednego z mocarstw prowadząc pojazdy pancerne. Do dyspozycji otrzymujemy szeroką paletę wozów – od dział przeciwlotniczych i niszczycieli, aż po czołgi różnej klasy. Smaczku dodaje nam możliwość toczenia bitew w międzyczasie w powietrzu, gdzie siedząc za sterami samolotu zmierzymy się z eskadrą myśliwców oraz bombowców wroga. Produkcja oferuje nam szeroki wachlarz rozwoju naszego pojazdu – od amunicji, po podwozie, pancerz i armatę, zaś kolejne pojazdy zdobywamy po osiągnięciu rozwoju technologicznego. Rzuć się w wir walki i przechyl szalę zwycięstwa na stronę aliantów lub państw osi.

Źródło: Gaijin Entertainment

Komentarze